Strona główna

Menu

Elektroniczna Kokarda – dołącz firm, które upamiętnią Powstanie Wielkopolskie! - Powstanie Wielkopolskie

Elektroniczna kokarda to wirtualny nośnik dumy wszystkich Wielkopolan – będzie dystrybuowany w formie stopki mailowej w komunikacji wszystkich firm, które biorą udział w akcji. Lista przedsiębiorstw ciągle się rozrasta a do akcji może przyłączyć się każdy. Plik do pobrania tutaj.

Sprawdź jak wygląda elektroniczna kokarda, która upamiętni 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Do promocji pamięci o wydarzeniu włączyły się największe firmy z Wielkopolski.

Jury wybrało zwycięzcę w wyniku obrad, którym przewodniczył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak. W skład jury weszli również: Aleksandra Iwaszkiewicz-Woda – Rektor Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, Ewa Olejniczak – Kanclerz Wielkopolskiej Uczelni Technicznej w Suchym Lesie, prof. dr hab. Marek Owsian, prof. zw. Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Paweł Rzepka – prezes mAuto24, organizator i pomysłodawca konkursu.

Zwycięską pracę zaprojektował Pan Piotr Derda z firmy DPI Studio.      Gratulujemy wygranej!

Zachęcamy Państwa do szerokiego rozpowszechniania akcji, a tym samym do udziału. Każda firma może stać się częścią inicjatywy, dołączając do swojej korespondencji mailowej (w formie stopki) zwycięską pracę. Do pobrania tutaj. Kokardę dystrybuujemy do 16 lutego 2019 roku — w dniu, w którym będziemy obchodzili 100. rocznicę pokoju w Trewirze, w wyniku którego Wielkopolska połączyła się z niepodległą już Rzeczpospolitą.

Wszystkim autorom nadesłanych prac dziękujemy za zaangażowanie w pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa Wielkopolski oraz liczny udział. Gratulujemy talentu, nieograniczonej wyobraźni oraz inwencji twórczej.

Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest wielkopolska firma mAuto24 – operator internetowych aukcji samochodowych. Patronat Honorowy nad konkursem objął Pan Marek Woźniak Marszałek Województwa Wielkopolskiego .

 

 

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84