Strona główna

Menu

X. edycja Konkursu wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim zorganizowana przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. - Powstanie Wielkopolskie

25 kwietnia 2018 r. w Multikinie przy ulicy Królowej Jadwigi 51 w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca X. edycję Konkursu wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim organizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, który realizuje program działań edukacyjnych skierowanych do nauczycieli i uczniów wielkopolskich szkół  w związku z obchodami
100. rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka.

https://odnpoznan.pl/sub,pl,dzialania_100_rocznica.html

Pierwszym zrealizowanym już punktem Programu działań Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu  jest X Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim dla uczniów od klas IV klasy szkoły podstawowej do ostatniej klasy szkoły ponadpodstawowej w poziomach odpowiednio do typu szkoły.

Tytuł Laureata Konkursu otrzymało 72 uczniów ze wszystkich typów szkół. Nagrody wręczali Dyrektor Departamentu Nauki i Edukacji UMWW – p. Dorota Kinal, dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu – prof. dr hab. Andrzej Stelmach, starszy wizytator z Kuratorium Oświaty w Poznaniu – p. Jarosław Biegała, dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – p. Ewa Superczyńska oraz wice-dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – p. Stefania Misiarek.

Po wręczeniu nagród goście obejrzeli najnowszy film Stevena Spielberga „Player One”, w którym wykreowana rzeczywistość jest niezwykle intrygująca, stwarza wręcz nieograniczone możliwości, a wszystko dopełniają doskonałe pomysły w młodzieżowej wersji reżysera.

Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom Konkursu!
Cieszymy się, że inicjatywa, niezmiennie od dziesięciu lat, cieszy się popularnością wśród tylu uczniów.

Już dzisiaj – zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji!

Zdjęcia są własnością i pochodzą z ODN w Poznaniu.

 

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84