Strona główna

Menu

Dziękujemy – #POWSTANIEna102 - Powstanie Wielkopolskie

Szanowni Państwo, Drodzy Wielkopolanie,

Dziękujemy za Waszą liczną obecność, aktywność i wielkie zaangażowanie w tegoroczne – jakże inne – obchody kolejnej rocznicy wybuchu naszego zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego! Bez Waszego udziału nie byłyby one możliwe w takiej skali. Staraliśmy się przechytrzyć pandemię i uświetnić pamięć o naszych Bohaterach sprzed 102 lat, i to się – głównie dzięki Wam – udało!

Zacznijmy od naszej wirtualnej kampanii promocyjnej #Powstaniena102. Zainteresowanie nią przerosło nasze oczekiwania. Na naszym portalu 27grudnia.pl był ogromny ruch. Tylko w grudniu zajrzało tam 55 tysięcy nowych użytkowników! A w styczniu pojawili się kolejni.

Także w miesiącu świętowania rocznicy aż 110 tysięcy razy zaglądaliście do naszego serwisu, z kolei w styczniu – ok. 9,5 tysiąca. Z kolei na FB aż 24 655 klikniętych lików mówi wszystko o Waszym zainteresowaniu naszą kampanią.

Dziękujemy także za wszystkie życzenia – było ich ponad 500, za wspólne, choć indywidualne, bieganie – zarejestrowało się ok. 500 biegaczy, i śpiewanie, a dzieciom – za 2 tysiące złożonych rogatywek.

Choć brakowało nam spotkania w tradycyjnej formie przy pomniku Powstańców Wielkopolskich, cieszymy się, że wirtualnie było nas tam ponad 1000 osób. A zaraz po relacji z uroczystości przed pomnikiem odbyła się premiera filmu dokumentalnego „Zwycięstwo. Powstanie Wielkopolskie 1918-1919”, który obejrzało 2 572 widzów!

Dziękując za każdy mniejszy i większy gest uczyniony z myślą o promocji pamięci naszego zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego pozostajemy z nadzieją, że tegoroczne obchody będziemy mogli przeżywać bez strachu o zdrowie, za to z jeszcze większą radością!

Marek Woźniak
Marszałek Województwa Wielkopolskiego

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84