Strona główna

Menu

Casting do Hiszpanki wznowiony - Powstanie Wielkopolskie

Do realizowanego filmu fabularnego „Hiszpanka” w reż. Łukasza Barczyka poszukujemy statystów.
Mimo dużej ilości chętnych do zagrania w Hiszpance, na grudniową turę zdjęciową brakuje jednak wielu osób (około 250).

Prosimy o pomoc w wyszukaniu z pośród rodzin, znajomych i sąsiadów osób odpowiadających poniższemu opisowi. Szczególnie poszukujemy:

Kobiet w wieku 35-55 lat do roli mieszczanek i dam (widownia i loża w Teatrze i przechodnie)

Mężczyzn w wieku 35-55 lat do roli mieszczan (widownia w Teatrze i przechodnie)

Dzieci (dziewczynki i chłopcy)

Nabór dla powyższych osób odbędzie się w dniach: od 5 do 7 grudnia (ewentualnie, po wcześniejszym umówieniu 8 grudnia) w godzinach od 12.00 do 17.00 w siedzibie Studia ABM Poznań ul. Fredry 4 lok. 5 III p. w Poznaniu Tel: 509 662 539 e-mail: poznan@studioabm.com.pl

Casting do Hiszpanki jest „otwarty” tzn. że mogą w nim wziąć udział osoby z poza Bazy Studia ABM. Udział w castingu jest bezpłatny.

W/w osoby (za wyjątkiem dzieci) będą statystowały w kolejce przed Teatrem Polskim i na widowni Teatru i w lożach oraz w scenach na ulicy w charakterze przechodniów (cywile i wojskowi). Dzieci natomiast zagrają we wnętrzach Teatru oraz w części wezmą udział w styczniowej sesji. Przy czym nie wykluczamy również ponownego udziału osób dorosłych w turze styczniowej.

Terminarz tury grudniowej:

 

Zdjęcia do filmu odbędą się w Poznaniu

Wynagrodzenie statysty za dzień zdjęciowy to 70 zł brutto – do łącznej kwoty 200 zł obowiązuje ryczałtowy podatek w wys. 18% bez kosztów uzyskania. Powyżej tej kwoty (za kilka dni zdjęciowych) są koszty uzyskania w wys. 50% czyli podatek w sumie wyniesie 9%. Dodatkowo za przymiarki wynagrodzenie kwocie 20 zł.

Dzień zdjęciowy to 12 godzin od momentu przybycia na plan. Statysta, tak jak i aktor jest zobowiązany do przebywania na planie do ukończenia zdjęć. Za każdą nadgodzinę należy się dodatkowe wynagrodzenie w wys.10% stawki dziennej. Na planie jest catering (kawa, herbata, napoje, gorący posiłek)

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84