Strona główna

Menu

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do świętowania 102. rocznicy wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego - Powstanie Wielkopolskie

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, inicjator kampanii #POWSTANIEna102, zaprasza do upamiętnienia tegorocznej rocznicy powstania poprzez wzięcie udziału w specjalnie przygotowanych akcjach: #ŻYCZENIAna102, #BIEGAMYna102, #ŚPIEWAMYna102 oraz #MALIPOWSTAŃCY.

Kampanii towarzyszy ekspozycja na budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przy al. Niepodległości 34 w tym roku poświęcona najmłodszym uczestnikom powstania.

27 grudnia Marszałek Marek Woźniak w imieniu mieszkańców Ziemi Wielkopolskiej złoży kwiaty i zapali znicz przy pomniku Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu oraz 28 grudnia przy Grobie Nieznanego Żołnierza i na Powązkach w Warszawie.

27 grudnia o godz. 16.40 zapraszamy do obejrzenia bezpośredniej transmisji uroczystości sprzed Pomnika Powstańców Wielkopolskich za pośrednictwem strony 27grudnia.pl oraz w terminie późniejszym relacji z uroczystości w Warszawie.

 

 

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84