Strona główna

Menu

Tylko do 9 grudnia czekamy na zgłoszenia ! - Powstanie Wielkopolskie

Mozaika ze zdjęć internautów

Zachęcamy wszystkich Internautów do uruchomienia aplikacji „Zostaw zdjęcie”, która znajdować się będzie na stronie www.facebook.com/27grudnia. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną zdjęcia profilowe użytkowników do stworzenia mozaiki upamiętniającej tegoroczne obchody. Każdy ma szansę stać się częścią multimedialnego przedsięwzięcia krzewiącego pamięć o Bohaterach Powstania Wielkopolskiego!

Billboard w centrum Poznania

Jedną z atrakcji tegorocznych obchodów będzie wywieszenie na Placu Wolności wielkoformatowej siatki prezentującej dedykowaną mozaikę. Osoby, które zgłoszą się za pośrednictwem aplikacji Facebook, będą mogły przyjść i odszukać swoje zdjęcie na ogromnym billboardzie. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa zachęci zwłaszcza młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w obchodach.

Informacje o obchodach

Uruchomiony profil www.facebook.com/27grudnia stanie się kolejnym, obok serwisu 27grudnia.pl, źródłem informacji o planowanych uroczystościach w wielu miejscach Wielkopolski. Funkcjonalności serwisu społecznościowego pozwolą na łatwe i szybkie udostępnianie informacji innym użytkownikom serwisu Facebook.com.

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84