Strona główna

Menu

Ostatni z cyklu czterech letnich spacerów edukacyjnych po Poznaniu w ramach wieloletniego projektu „Poznański sposób na niepodległość”. - Powstanie Wielkopolskie

Obchody Rocznicy Powstania: Ostatni z cyklu czterech letnich spacerów edukacyjnych po Poznaniu w ramach wieloletniego projektu „Poznański sposób na niepodległość”.

Miejsce obchodów Rocznicy Powstania: Poznań

Data obchodów Rocznicy Powstania: 2017-08-19

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zaprasza na ostatni z cyklu czterech letnich spacerów edukacyjnych po Poznaniu w ramach wieloletniego projektu „Poznański sposób na niepodległość”, który zacznie się w sobotę 19 sierpnia 2017 r. o godz. 11.00 i poświęcony będzie władzom miasta i pruskiej administracji w XIX wieku. Poprowadzi go prof. dr hab. Ryszard Grzesik (Instytut Slawistyki PAN). Zbiórka uczestników spaceru odbędzie się na Starym Rynku przed Ratuszem.

Bieżące informacje o letnich spacerach zamieszczane są na profilu facebookowym PTPN. Serdecznie zapraszamy – to naprawdę ciekawy sposób na spędzenie sobotniego przedpołudnia!

Patronat honorowy nad wieloletnim projektem „Poznański sposób na niepodległość” objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego i Prezydent Miasta Poznania, a patronat medialny sprawują: TVP3 Poznań, Radio Poznań oraz Poznański Informator Kulturalny, Sportowy i Turystyczny IKS. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Miasta Poznania.

Ostatni z cyklu czterech letnich spacerów edukacyjnych po Poznaniu w ramach wieloletniego projektu „Poznański sposób na niepodległość”.

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84