Strona główna

Menu

Teatralny Poznań pod zaborami - Powstanie Wielkopolskie

Obchody Rocznicy Powstania: Teatralny Poznań pod zaborami

Miejsce obchodów Rocznicy Powstania: Poznań

Data obchodów Rocznicy Powstania: 2017-08-05

Teatralny Poznań pod zaborami – Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zaprasza na trzeci z cyklu czterech letnich spacerów edukacyjnych po Poznaniu w ramach wieloletniego projektu „Poznański sposób na niepodległość”.

Spacer zacznie się w sobotę 5 sierpnia 2017 r. o godz. 11.00 i poświęcony będzie teatralnemu Poznaniowi pod zaborami. Poprowadzi go prof. UAM dr hab. Krzysztof Kurek (Instytut Teatru i Sztuki Mediów UAM). Zbiórka uczestników spaceru odbędzie się przed gmachem Arkadii na Placu Wolności.

Bieżące informacje o letnich spacerach zamieszczane są na profilu facebookowym PTPN. Serdecznie zapraszamy – to naprawdę ciekawy sposób na spędzenie sobotniego przedpołudnia!

Patronat honorowy nad wieloletnim projektem „Poznański sposób na niepodległość” objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego i Prezydent Miasta Poznania, a patronat medialny sprawują: TVP3 Poznań, Radio Poznań oraz Poznański Informator Kulturalny, Sportowy i Turystyczny IKS. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Miasta Poznania.


 

Teatralny Poznań pod zaborami

Dołącz do wydarzenia

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Dołącz

Menu w stopce

Social media

Kontakt

https://27grudnia.pl/wp-content/uploads/2018/02/logo_sw_wielkopolskiego.png
© 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
biuro@27grudnia.pl
+48 61 626 66 84